Bundefjorden Seilforening inviterer aktive regattaseilere til å søke om båtplass i foreningens nye havneanlegg.

I Bundefjorden har satt fokus på å skape en arena for seilere som syns regattaseiling og miljø på brygga er topp! Bundefjorden har en kjempebra bane. Arrangementene kjennetegnes av kvalitet. Det vises ved stor deltakelse på onsdagsseilasene. I år har vi lagt opp til at noen av onsdagsseilasen vil gå på pølsebane også. Med flere bryggeplasser vil vi få flere regattaseilere som samles – det kommer til å koke før start og det blir mye ljuging på brygga!  50 båter på startlinja er årets mål.

Når vi nå skal utvide bryggeanlegget, har vi besluttet at plasser skal tildeles aktive regattaseilere. Vi er åpne for at nye medlemmer kan kjempe om plassene ved siden av de som allerede er medlemmer. Kriteriet er om du er aktiv regattaseiler. Vi inviterer derfor alle som er interessert til å ta kontakt med oss hvis de er interessert og faller inn i målgruppen. Bryggekomiteen som tildeler plasser vil ha åpent klubbhus mandag 11 april fra kl 1800 – 2000. Her er det bare å stille opp. Hvis det ikke passer å møte da, så kan interesserte melde seg ved å ta kontakt på morten.aagaard@prosjektjuss.no

12

13/04/2011