Oslo Seilforening forlenger Express-prosjektet

Oslo Seilforening fortsetter å tilby en regattaklar Express til disposisjon for ivrige lag.

Hver tirsdag er det 12–18 Expresser som samles til regatta i regi av Oslo Seilforening der Bjørn Mørland Pedersen skal legge baner, filme og komme med tips og kommentarer.
– Vi har et hyggelig, unikt og veldig motiverende miljø med mye moro, sier Esben Keim, nyvalgt leder av Oslo Seilforening.

 Oslo Seilforening har ambisjon om å få miljøet til å utvikle seg videre. Vi leter nå etter et eller flere lag som skal få nyte godt av en regattaklar Express med driftsbudsjett, båtplass og opplagsplass. Dette blir omtrent samme opplegg som Melges-klubbens MÅS lag – som er et årlig utplukket lag som får gratis tilgang til båt.

– Express er en viktig del av satsingen til Oslo Seilforening. Er du seilinteressert og har eget lag, eller lyst til å bli med på et lag, så er dette muligheten, heter det på hjemmesidene tilOslo Seilforening.

Mathias Friis

23/12/2011